5 כלים מובילים למסחר עצמאי בשוק ההון

שוק ההון מאפשר לכל אדם לקבל כלים בכדי לקבל הכנסה קבועה עם תשואה גבוהה, באמצעות כלים מתקדמים. מהם חמשת הכלים המובילים? להלן כל הפרטים.

שוק ההון

ענף שוק ההון – מרתיע, אך טומן אפשרויות חסרות תקדים

שוק ההון הישראלי כמו גם בעולם נחשב עד לאחרונה לשוק סגור, אשר בו השתתפו רק יודעי דבר ובעלי השכלה פיננסית. למעשה, אנו עדים כיום למהפכה של ממש וזאת לאור כניסתם של כלים מתקדמים אשר מאפשרים לסחור באופן עצמאי בשוק ההון, באופן קל ויעיל. חשוב לזכור כי על מנת להתחיל במסחר בשוק ההון ישנה חשיבות רבה ללמידה של השוק, כמו גם להיוועץ עם יועץ מומחה וזאת על מנת שתוכלו אכן לבצע מסחר באופן אפקטיבי ויעיל, בהתאם לתקציב. להלן חמשת הכלים אשר יאפשרו לכל אדם להיכנס לשוק הזה ולהרוויח תשואות נאות, מבלי לצאת מהבית.

  1. פלטפורמת המסחר metatrader 4מדובר כיום בפלטפורמה הפופולרית והמתקדמת ביותר, זאת לאור היכולת של המערכת הזו לבצע מסחר עצמאי בשוק ההון באופן קל ופשוט, זאת משום שהיא מאפרת לסחור במגוון אפיקי השקעה כגון מט"ח, מניות ואח"כ וכן מאפשרת לנהל מסחר ביחידות קטנות, ובמינוף אשר מתאים בדיוק לצרכים. בנוסף, באמצעות הפלטפורמה הזו ניתן לבצע ניתוח טכני מקיף באמצעות כ 30 כלים אנליטיים וכן לעקוב ולנתח את המוצרים הפיננסים, במסך אחד בלבד. על כן, מדובר בפלטפורמה מצוינת בעבור אלו אשר מעוניינים לסחור בשוק ההון באופן עצמאי, בדרך דיגיטלית, חכמה ושקופה.
  2. RoboAdvisor פלטפורמה אשר מאפשרת לסחור באופן עצמאי בשוק ההון, באמצעות מנהלי השקעות רובוטיים. למעשה, מדובר בפריצת דרך של ממש וזאת לאור העובדה כי הרובוט יכול לבנות את תיק ההשקעות, כמו גם לנהל אותו. בנוסף, מדובר בפלטפורמה חכמה אשר מאפשרת להתאים את התיק המנוהל לרמת הסיכון בשוק. יתרון נוסף של הפלטפורמה הזו נעוץ בנושא העמלות – מדובר בדמי ניהול נמוכים מאוד, זאת משום שמדובר בפלטפורמה ממוחשבת.
  3. MAC מדובר במערכת מסחר מקוונת אשר מעניקה גישה ישירה לשווקים הפיננסים בכל רחבי העולם, והיא מבוססת על מערכת JABA. מדובר במערכת מאובטחת מאוד, אשר מאפשרת גישה מלאה למסחר במדדים, מט"ח ואג"ח, וע"פ חווית משתמשים היא פשוטה מאוד לתפעול.
  4. ATRADE פלטפורמה אשר ניתנת להורדה לנייד, ואשר מאפשרת לקבל כלים מתקדמים בכדי לסחור באופן עצמאי בשוק ההון. מדובר באפליקציה, אשר ניתנת להורדה מכל מכשיר סלולרי והיא מאפשרת לבצע מסחר בכל אפיק השקעה.
  5. SPARK פלטפורמת מסחר אשר מאפשרת לרכוש ולמכור ניירות ערך, כמו גם לנהל תיק השקעות באופן קל ופשוט ומכל מקום. למעשה, מדובר במערכת אשר מאפשרת לבצע מסחר גם מהפלאפון בהתאמה אישית הכוללת בחינה של אסטרטגיות מסחר מתקדמות וכן אפשרות לסחור במסך אחד.

השארת תגובה