5 כלים מובילים למסחר עצמאי בשוק ההון

כיום, שוק ההון מאפשר לכל אדם לקבל כלים בכדי לסחור בשוק ההון, מתקדמים. מהם חמשת הכלים המובילים? להלן כל הפרטים.

מסחר שוק

ענף שוק ההון – מרתיע, אך טומן אפשרויות חסרות תקדים

שוק ההון הישראלי כמו גם בעולם נחשב עד לאחרונה לשוק סגור, אשר בו השתתפו רק יודעי דבר ובעלי השכלה פיננסית. למעשה, אנו עדים כיום למהפכה של ממש וזאת לאור כניסתם של כלים מתקדמים אשר מאפשרים לסחור באופן עצמאי בשוק ההון, באופן נוח ופשוט. חשוב לזכור כי על מנת להתחיל במסחר בשוק ההון, ישנה חשיבות רבה ללמידה של השוק. להלן חמשת הכלים אשר יאפשרו לכם לסחור בשוק, מבלי לצאת מהבית.

מדרגות אדומות

  1. פלטפורמת המסחר metatrader 4 – מדובר כיום בפלטפורמה הפופולרית והמתקדמת ביותר. באמצעות מערכת זו, ניתן לבצע ניתוחים טכניים ומעקב אחר מחירי האפיקים הנסחרים,ממגוון סוגים: כגון מט"ח, מניות, מדדים ואג"ח. בנוסף, באמצעות הפלטפורמה הזו ניתן לבצע ניתוח טכני מקיף באמצעות כ 30 כלים אנליטיים וכן לעקוב ולנתח את המוצרים הפיננסים, במסך אחד בלבד. מדובר בפלטפורמה מצוינת בעבור אלו אשר מעוניינים לסחור בחוזי הפרשים באופן עצמאי, בדרך דיגיטלית, ישירות מהאינטרנט.
  2. RoboAdvisor – פלטפורמה אשר מאפשרת לסחור באופן עצמאי בשוק ההון, באמצעות מנהלי השקעות רובוטיים. למעשה, מדובר בפריצת דרך של ממש וזאת לאור העובדה כי הרובוט יכול לבנות את תיק ההשקעות, כמו גם לנהל אותו. בנוסף, מדובר בפלטפורמה חכמה אשר מאפשרת להתאים את התיק המנוהל לרמת הסיכון בשוק. יתרון נוסף של הפלטפורמה הזו נעוץ בנושא העמלות – מדובר בדמי ניהול נמוכים מאוד, זאת משום שמדובר בפלטפורמה ממוחשבת.
  3. Ordernet – מדובר במערכת מסחר עצמאי בבורסה, המעניקה גישה ישירה לשווקים הפיננסים בבורסת תל אביב. בתכנה יש אופציות קנייה או מכירה של אפיקי השקעה, כגון תעודות סל, קרנות נאמנות ואופציות מעו"ף, זו התכנה הפופולארית ביותר למסחר בבורסת ת"א.
  4. אינטרקטיב ברוקרס – מערכת מסחר בוול סטריט, בנויה לביצוע פעולות קניה ומכירה בבורסת וול סטריט. הפלטפורמה מספקת מערכת מתקדמת עבור הסוחרים המקצועיים, גרפים וכלי מסחר מתקדמים, מידע שוק בזמן אמת, אפשרויות למינוף גבוה ומסחר ישירות מהגרף, לצד מתן אפשרויות ייעוץ והכוונה בתיק ההשקעות עבור הסוחר.
  5. SPARK – פלטפורמת מסחר אשר מאפשרת לרכוש ולמכור ניירות ערך, כמו גם לנהל תיק השקעות באופן עצמאי ודרך האינטרנט. למעשה, מדובר במערכת אשר מאפשרת לבצע מסחר גם מהפלאפון בהתאמה אישית הכוללת בחינה של אסטרטגיות מסחר מתקדמות וכן אפשרות לסחור במסך אחד.

השארת תגובה